Neviditeľné dámske tričko 4+1

Pohodlie na celý týždeň. Teraz si môžete kúpiť 5 tričiek na každý deň v týždni len za cenu 4! Tričká majú úplne ploché tenké okraje, ktoré nie je vidno ani pod najtenším blúzkovým materiálom a zároveň dokonalo kryje presvitajúcu bielizeň. Svojím strihom dokonale prekryje ramienka podprsenky. Navyše zachytí pot a ochráni pred tvorbou mokrých škvŕn v podpazuší. Je určené nielen pod blúzky a košele, ale vynikajúcu službu urobí i pod tenkým svetríkom.

Veľkosť tričiek

Dámske neviditeľné tričko je určené pre všetkých, ktorí nosia blúzku alebo košeľu každodenne. Perfektná neviditeľnosť trička je zaručená telovou farbou a spracovaním materiálu. Tričko má úplne ploché tenké okraje, ktoré sa nerysujú ani pod najtenším košeľovým materiálom. Dokonale saje pot a chráni pred tvorbou mokrých škvŕn na blúzke alebo košeli. Presedlajte na neviditeľné telové tielka a buďte bez starostí.

Vhodné aj ako darček ;-)

Tabuľka veľkostí

Odporúčame objednať si o číslo až dve menšiu veľkosť, než si bežne kupujete. Tričko musí priľnúť na telo, aby sa pod oblečením netvorili záhyby. Nebojte sa, že Vás bude tričko škrtiť. Materiál je neuveriteľne jemný a príjemný, nebude Vám to vôbec prekážať. Budete mať pocit, že na sebe nemáte vôbec nič.

Všetky veľkosti sú mimoriadne dlhé oproti bežnej bielizni, takže aj vysoké zákazníčky budú spokojné.

Konfekčné veľkosti 34 36 38 40 42 44 46
Medzinárodné veľkosti XXS XS S M L XL XXL
W0-0-4+1

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password